Derventa Nektar Futsal: Poznat prvi polufinalista turnira

U utakmicama osminefinala najneizvjesnije je bilo u susretu između ekipa NVB Family za koju su igrali igrači kmf Ljubić iz Prnjavora i kmf Lux Brčko gdje su spretniji u penalima bili igrači NVB Family. U prvom meču četvrtfinalne grupe tvrd susret između ekipa NVB Family i GVG otok Murter za koju nastupaju igrači iz Gračanice završen remijem. Jedan od favorita turnira za kojeg nastupaju reprezentativci BiH Aladžić i Kahvedžić, Lazarević iz Srbije te Fetić i Čeh iz Slovenijeje bio pred ambisom i dvadeset sekundi ih je djelilo do ispadanja s turnira. Ekipa GVG se znalački i junački branila i ugrožavala kontrama protivnika i vodili su GVG-ovci na poluvremenu sa 1:0. Sredinom drugog dijela dva brza gola ekipe Dvorac Bejići ali odlična dva Spahića guraju svoju ekipu i stižu do izjednačenja dva puta . Zadnja tri minuta Bejići igraju s golmanom u polju i primaju gol 90 sekundi do kraja i bili su pred ispadanjem s turnira. Nastavljaju strpljivo i večeras maestralni i neuhvatljivi Lazarević zakucava loptu pod prečku razornim projektilom nekih dvadeset sekundi prije kraja za izjednačenje. Bejići bolje šutaju penale i u zadnjem meču večeri uspjevaju savladati čvrstu ekipu prnjavorčana gdje se istakao mladi Milijašević koji igra u slovenačkoj Gorici.