Derventa Nektar futsal: Mandić Komerc, MZ Džakule, MNK Bubamara i Mildabao prošli dalje

Večeras je također bilo zanimljivo u derventskoj sportskoj dvorani i ljubitelji futsala su mogli uživati. U grupi B ekipa Džakule iz Gračanice  je zauzela prvo mjesto u grupi , nakon što je u odličnom meču savladala ekipu Mandića, da bi sa Glasincem odigrala neriješeno i savladala domaći Kort market. Kao drugoplasirani plasirao se  Mandić komerc koji je u odlučujujućem meču savladao ekipu sa Sokoca koja se predstavila u odličnom izdanju.

U grupi F ekipe iz Cazina i Mildaba iz Banja Luke su savladale u prva dva kola ekipe iz Pančeva i Doboja, i u posljednjem meču večeri u odličnom susretu odlućivali o pobjedniku grupe.  Najbolji susret večeri je ponudio pravi futsal , ekipa iz Cazina je vodila 2:0 , ali sredinom drugog poluvremena izjednačuje ekipa Mildaba , a meč je prelomio Mizić sa dva gola u posljednja dva minuta susreta.

17,00: MANDIĆ KOMERC MUP RS – MZ DŽAKULE GRAČANICA  0:1