Četvrti poraz Tekstilca u okviru priprema za novu sezonu

Fudbaleri derventskog Tekstilca odigrali su četvrtu pripremu utakamicu  i upisali četvrti poraz na Gradskom stadionu u Derventi, a bolja od njih bila je dobojska Sloga sa 1:2.

Gosti iz Doboja poveli su na startu utakmice, tačnije u 12. minuti kada je iz penala precizan bio Lukić. Do kraja prvog dijela nije bilo golova, te se na pauzu otišlo sa vodostvom Sloge.

U nastavku “krojači” su agiliniji, te u 61. minuti dolaze do izjednačenja. Pogodak za Dervenćane postigao je Milaković, koga je dobro proigrao Brković. Finiš susreta donosi još jedan pogodak, a strijlac je Šiljić koji donosi pobjedu Slogi.

Šampionat Srpske starta 12. avugsta kada u Derventu dolazi Slavija, tako da četa Marka Stojića mora još raditi kako bi na prmeijeri zasijala.